Dbanie o zęby to bardzo ważna sprawa nie tylko pod kątem unikania próchnicy czy też innych poważnych schorzeń, ale również pod względem walki z niechcianymi przebarwieniami czy też osadem, który sprawia, że zęby prezentują się nieatrakcyjnie.

Podstawowym sposobem wybielania jest regularne szczotkowanie zębów oraz stosowanie specjalnych past wybielających, jednak nie zawsze są one w stanie zapewnić uzyskanie odpowiednich rezultatów. Warto wiec zainteresować się usługami z zakresu wybielania, oferowanymi przez profesjonalne centra i gabinety stomatologiczne.

Nowoczesne metody wybielania zębów

Metody stosowane w najlepszych gabinetach

Jedną z najpopularniejszych metod wybielania zębów jest nakładanie specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów. Następnie preparat ten jest aktywowany przy pomocy zimnego światła emitowanego przez specjalną lampę. Stosowanie tej metody pozwala na skuteczną likwidację silnych przebarwień na powierzchni zębów oraz wewnątrz zębiny. Zaletą tego zabiegu jest jego duża skuteczność oraz krótki czas trwania i wysoki poziom bezpieczeństwa nawet u osób cierpiących na nadwrażliwość.

Inną skuteczną metodą jest nakładanie specjalnej pianki aktywnej na zęby. Proces ten jest oczywiście wspomagany poprzez wykorzystanie specjalistycznych lamp. Rozwiązanie to jest również w pełni bezpieczne oraz naturalne, ponieważ działa w oparciu o preparaty, w których składzie znajdują się składniki występujące w szkliwie zębów. Trzecim sposobem jest domowa metoda w postaci stosowania specjalnych nakładek wybielających stworzonych na bazie wycisków.

Wpisując w wyszukiwarce internetowej hasło wybielanie zębów Wrocław można szybko i łatwo znaleźć strony internetowe profesjonalnych gabinetów dentystycznych, które specjalizują się w świadczeniu usług z zakresu wybielania uzębienia pacjentów. Gabinety takie stosują wspomniane wyżej metody charakteryzujące się dużą skutecznością oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa, nawet w przypadku pacjentów cierpiących na nadwrażliwość.