Suplementy diety zawierające w swoim składzie wyciąg z afrykańskiego to idealne rozwiązanie dla osób rozczarowanych licznymi dietami, które nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

Pomoże ci bezpiecznie spalić zbędny tłuszcz i pomoże ci utrzymać i kontrolować masę ciała. Produkt oparty na afrykańskim owocu mango, który jest bogaty w witaminy i minerały. Nasiona afrykańskiego mango zawierają dużą ilość błonnika, który zapewnia uczucie sytości na dłużej i znacznie zmniejsza apetyt. African Mango zawiera również silne przeciwutleniacze, który stymulują odchudzanie i spalanie tłuszczu. Ponadto afrykańskie mango utrzymuje równowagę leptyny, a ponieważ leptyna jest odpowiedzialna za zarządzanie rezerwą energetyczną organizmu, może być niezwykle skuteczna w pomaganiu ludziom w osiągnięciu wymarzonego ciała. Od wielu lat jest silną konkurencją dla preparatów odchudzających zawierających słynną jagodę Acai czy zieloną kawę. African Mango jest nie tylko skuteczne w odchudzaniu, ale ma także wiele innych korzyści zdrowotnych. Wykazano, że obniża poziom cholesterolu, zapobiega stanom zapalnym i zapewnia odpowiedni poziom białka C-reaktywnego i adiponektyny w organizmie. Może również regulować poziom glukozy we krwi i pomagać w eliminacji toksyn. Oparte na naturalnych składnikach, bez zbędnych wypełniaczy i szkodliwych substancji, zatem african mango slim stało się hitem na rynku suplementów diety! Badania kliniczne afrykańskiego mango przeprowadzone w 2005 r. Potwierdziły jego skuteczność. Przedmiotem badań był wpływ Irvingia Gabonensis (przeciwutleniacz występujący w afrykańskim mango) na utratę wagi.

W badaniu wzięło udział 40 osób. 28 uczestników badania brało 1,05 g ekstraktu z afrykańskiego mango trzy razy dziennie. Innym 12 osobom podano placebo. Czas trwania badania wynosił 4 tygodnie. W tym czasie uczestnicy przyjmujący afrykańskie mango zredukowali masę ciała nawet o 5,26%! Natomiast osoby przyjmujące placebo zmniejszyły swoją masę ciała tylko o 1,26%. African Mango to sprawdzony i niezwykle skuteczny sposób na odchudzanie. Ten bezpieczny suplement diety nie tylko zmniejszy tkankę tłuszczową, ale pomoże ci uzyskać i utrzymać wymarzone ciało! Suplement jest wytwarzany z niezwykłych owoców rosnących głównie w Kamerunie, afrykańskiego mango. Owoc mango jest bogaty w wiele cennych witamin, w tym przeciwutleniacze, takie jak witaminy C i E, witaminy z grupy B oraz prowitaminę A. Naukowcy uważają, że ekstrakt z nasion afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis) przyczynia się do znacznej poprawy parametrów metabolicznych poprzez usuwanie szkodliwych toksyn z organizmu, obniżenie poziomu cholesterolu we krwi, zmniejszenie apetytu, spalanie tkanki tłuszczowej i zatrzymanie jej produkcji. Oczywiście african mango jest bezpiecznym lekiem w użyciu. Działania niepożądane wystąpią tylko wtedy, gdy przekroczona zostanie zalecana dzienna dawka. Większość użytkowników zgłasza widoczne zmiany kształtu ciała. Są w stanie zmniejszyć swoją wagę za pomocą suplementów z afrykańskiego mango, nie wprowadzając żadnych drastycznych zmian w ich stylu życia.