Wielu hodowców konopi indyjskich w pomieszczeniach martwi się, że nie masz miejsca na wyhodowanie odpowiednich roślin.

Wbrew pozorom hodowlę w pomieszczeniach można przeprowadzić z powodzeniem na niewielkiej przestrzeni, wystarczy odpowiednio dobrać gatunek roślin, aby cieszyć się obfitymi plonami w krótkim czasie.

Czy można wyhodować konopie na bardzo małej powierzchni

Feminizowane nasiona konopi indyjskich kupisz online

Dzięki nowemu i ulepszonemu sprzętowi do uprawy, a zwłaszcza świateł do hodowli marihuany, oraz wzrostowi wiedzy na temat konopi indyjskich, hodowcy są w stanie uzyskać wspaniałe zbiory na bardzo małych powierzchniach. Uprawa mikro jest regularną uprawą w pomieszczeniach, ale na mniejszą skalę. Chodzi o to, aby wytwarzać pąki najwyższej jakości o dowolnym smaku, aromacie i mocy, ale w ograniczonych przestrzeniach, takich jak małe namioty dla majsterkowiczów, szafki, mini szklarnie, alternatywnie, niektórzy hodowcy decydują się na zakup gotowych grow boxów do uprawy konopi. Minimalna ilość miejsca potrzebna do uprawy nasion marihuany to 35 na 35 na 75 centymetrów.

Mikro uprawa jest zwykle wykonywana przy użyciu gleby, ponieważ ustawienie systemu bezglebowego lub hydroponiki w małej przestrzeni może być bardzo trudne. Jednak aby uwzględnić brak miejsca, będziesz chciał użyć mniej gleby, aby zapobiec wyrośnięciu roślin z ich małego pokoju lub namiotu. System korzeniowy jest kluczową częścią rośliny, a jego wielkość ma ogromny wpływ na wysokość wzrostu konopi. Większość roślin zajmuje taką samą przestrzeń pod ziemią, jak powyżej. W mikro uprawie możemy wykorzystać tę korelację między rozmiarem systemu korzeniowego, a tym samym ilością podłoża, a rozmiarem rośliny, aby kontrolować wzrost konopi i dopasować je do naszych ograniczeń przestrzennych.

Poszukując nasion konopi warto sprawdzić ofertę specjalistycznych sklepów, w których można zakupić feminizowane nasiona marihuany. Aby poradzić sobie z brakiem miejsca w mikro uprawie, będziesz musiał wprowadzić drobne poprawki w oświetleniu i wentylacji, odmianach nasion, które wybierzesz, pożywce i harmonogramie podlewania oraz karmienia.