Każda przeglądarka, którą wykorzystujemy do Internetu ma swoje ustawienia. Można je oczywiście zmieniać, ale pod warunkiem, że wiemy jak.

Nie chcemy przecież sobie zaszkodzić i tak pomieszać wszystko żeby Internet w ogóle nie działa. Bardzo istotne jest ustawienie proxy pl i na tym trzeba się skupić. Warto ustawiać własny adres proxy, ale trzeba wiedzieć jak to zrobić oraz skąd taki adres wziąć. Musimy wejść w ustawienia sieci LAN i tam w serwer proxy. Teraz przyszła pora na wprowadzenie adresu, który mamy przygotowany. Jeśli go nie mamy to nie pozostaje nam nic innego jak go zdobyć. Chcemy za darmo? Nie ma problemu można skorzystać z różnych serwerów proxy, jakie znajdziemy w Internecie. Tylko, że możemy mieć problemy z połączeniem, dlatego trzeba mieć kilka różnych adresów i wtedy będziemy je wypróbowywać. Jeśli tylko dane zostaną wpisane i potwierdzone to można sprawdzać działanie. Nie ten to inny adres, ale na pewno będzie działał. Można też wybrać jeden serwer polskie proxy – czy warto, ale płatny i wtedy na sto procent będzie to działać. Na pewno na tym zyskamy bardzo dużo, dlatego trzeba korzystać z okazji.


Co nam daje zmiana serwera proxy?

Na pewno daje nam możliwość ukrycia swojego prawdziwego adresu IP. Jeśli jesteśmy anonimowi to w razie blokady na różnych stornach internetowych nas to nie będzie obowiązywać. Ustawienie jest bardzo proste i jest to skuteczne zabezpieczenie. Wiele osób się tym interesują, dlatego my również możemy. Przekonamy się czy ukryjemy swoje IP i czy dzięki temu będziemy bardzo bezpieczni. Nie ma problemów z wykradaniem naszych danych i sprawdzaniem naszej aktywności na stronach internetowych. Tego nam właśnie trzeba, dlatego warto wykorzystać okazję i zmienić adres serwera proxy w przeglądarce swojego komputera. Im lepiej wybierzemy proxy polskie tym lepiej dla nas, bo wtedy wszystko działa stabilnie i nam o to chodzi. Proxy można zmienić w kilka minut i wtedy się przekonamy czy to spełnia nasze wymagania i wszystkie oczekiwania czy niestety nie.