Czy kiedyś zastanawiałeś się, jak ludzie są w stanie stworzyć tak spójny, a jednocześnie nie przytłaczający wystrojowo dom? Otóż sekret tkwi w przeplataniu się pomieszczeń, jednym stylu i małych elementach zaczepienia, które znajdują się we wszystkich pokojach, jak i w łazience i kuchni.

Jednak nie mogą to być kopiuj wklej te same schematy, gdyż wtedy wszystko byłoby przytłaczające i po prostu brzydkie. Dlatego dobrym wyborem jest wykorzystanie płytek, które znajdą zastosowanie zarówno na podłodze, jak i na ścianach. Kolekcja Cerrad marquina wykonana została tak, aby dobrze komponowała się w kuchni i łazience, jak i w salonie. Stworzona została w inspiracji marmurem, klasycznym i szlachetnym, a ciągle modnym i ponadczasowym. Ciemne tło z rozrzuconymi w różnych miejscach złotymi żyłkami pozwala poczuć elegancję której część chcieli przekazać użytkownikom twórcy. Można zdecydować się na wykorzystanie tych płytek jako najbardziej widoczny i zauważalny element następnie dobierając do nich odpowiednie tło. Można spróbować zagospodarować tylko te płytki, a potem zabawić się z dodatkami i meblami. Inną opcją jest też użycie ich jako wcześniej wspomniany łącznik pomiędzy pomieszczeniami. Wszystko zależy od tego, jaki styl nam odpowiada, jaki efekt chcemy uzyskać i jak sprawni jesteśmy w tworzeniu ładnych projektów.
Seria płytek Cerrad marquina

Które wykorzystanie płytek Cerrad marquina jest najlepsze?

Nie ma w twórczej pracy określenia najlepsze. Tak samo jak nie można powiedzieć, że coś jest najgorsze. Efekty mają być dopasowane do osób, które w przyszłości mają tego używać i codziennie spędzać dużo czasu w tych pomieszczeniach. Każde wykorzystanie będzie dobre, o ile będzie podobało się lokatorom. Niektóre mogą być jedynie trudniejsze lub łatwiejsze do wykorzystania. Wejdź na stronę cerrad marquina
i zobacz, jak ty wykorzystałbyś te płytki. Może samo zobaczenie tego niepowtarzalnego wzoru pozwoli stworzyć projekt, który zachwyci wszystkich. Nie czekaj, sprawdzenie nic nie kosztuje, a naprawdę warto.