Rób, co możesz, póki możesz! Kiedy patrzymy na rzeczywistość, życie nigdy nie jest pewne.

Niezależnie od tego, czy dojdzie do choroby serca, czy też uderzy Cię pijany kierowca, bądź przygotowany na nieoczekiwane. Koszty usług pogrzebowych są bardzo wysokie, upewnij się, że Twoi bliscy nie muszą zmagać się z tym i ich żalem. Czytaj dalej, aby zobaczyć, jak możesz pomóc swoim bliskim poradzić sobie z tym bardzo trudnym czasem.Planując zakup polisy na życie, wybierz niezależnego brokera. Niezależni brokerzy mogą generalnie zaoferować większy wybór pod względem polisy i kosztów niż broker, który pracuje wyłącznie dla określonej firmy ubezpieczeniowej. Brokerzy firmowi ograniczają się do produktów sprzedawanych przez ich firmę i mogą być również zachęcani przez firmę do polecania konkretnego produktu.Wybierając ubezpieczenie na życie, upewnij się, ile pieniędzy będą potrzebować Twoi bliscy. Jest to ważne ze względu na wysokość długu, który może zostać z ciężarem spłaty po Twojej śmierci. Weź pod uwagę płatności za samochód, kredyt hipoteczny, długi na kartach kredytowych, koszty pogrzebu i pochówku oraz koszty wychowania dzieci.Nie należy czekać, aż zachoruje, aby rozważyć ubezpieczenie na życie. Wiele istniejących wcześniej warunków może spowodować, że nie kwalifikujesz się do polisy ubezpieczeniowej na życie. Jeśli się kwalifikujesz, składki będą prawdopodobnie wyższe niż w przypadku zdrowej osoby. Zawarcie polisy ubezpieczeniowej, gdy jesteś zdrowy, to najlepszy sposób na ochronę siebie i swojej rodziny.Dobrą praktyką jest coroczne przeglądanie i dostosowywanie polisy ubezpieczeniowej na życie. Każde ważne wydarzenie życiowe, takie jak narodziny dziecka, zakup domu lub uczęszczanie dziecka do drogiego college’u, wymaga aktualizacji polisy ubezpieczeniowej na życie, w przeciwnym razie możesz znaleźć się w niedostatecznym ubezpieczeniu.Wybierając polisę na życie pamiętaj, aby obliczyć pokrycie zarówno kosztów stałych, jak i bieżących. Świadczenia z ubezpieczenia na życie będą również wykorzystywane na te jednorazowe wydatki, takie jak koszty pogrzebu lub podatki od nieruchomości, które mogą być dość wysokie.Przed zakupem ubezpieczenia na życie uświadom sobie, czego potrzebujesz od swojej polisy. Znajdź ubezpieczenie na życie, którego naprawdę potrzebujesz

Istnieją kalkulatory online, które mogą pomóc Ci dowiedzieć się, ile potrzeba, aby pokryć wydatki związane z kosztami pozostałego przy życiu małżonka lub dzieci, gdy albo kończą studia, albo osiągną dorosłość, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.Upewnij się, że wiesz, w jaki sposób agenci ubezpieczeniowi i planiści finansowi zarabiają swoje pieniądze.

Muszą sprzedać ci polisę lub inne produkty ubezpieczeniowe, aby osiągnąć zysk. Te, które pracują prowizja plus prowizja pobierają opłatę i prowizję za swoje produkty. Te, które pracują tylko za opłatą, nie sprzedają produktów. Sprzedają wskazówki. Z kolei skorzystałbyś z tych wskazówek, aby kupić własną polisę.Przed zakupem ubezpieczenia na życie należy określić kwotę ubezpieczenia, której potrzebujesz. Najprostszym sposobem na to jest pomnożenie średniej rocznej pensji przez osiem. Istnieje również wiele prostych w użyciu kalkulatorów internetowych, które pomogą Ci dowiedzieć się, ile potrzebujesz ubezpieczenia na życie.Kiedy patrzysz na ubezpieczenie na życie, będziesz chciał określić, ile ubezpieczenia będziesz potrzebować. Chociaż istnieją kalkulatory online, które pomogą Ci znaleźć dokładniejszą liczbę, najłatwiejszym sposobem określenia potrzebnego ubezpieczenia jest pobranie rocznej pensji, a następnie pomnożenie tej liczby przez osiem.Jak wspomniano na początku tego artykułu, koszty usług pogrzebowych są bardzo wysokie i nie powinny być pozostawiane do obsługi najbliższym osobom. Skorzystaj z porad dotyczących ubezpieczenia na życie, aby przyjąć polisę, która najlepiej pasuje do Ciebie i najbliższych Ci osób.