Poszukujesz atrakcyjnego rozwiązania do finansowania środka trwałego w swojej firmie? Nie mogłeś trafić lepiej! Korzystając z naszych usług masz gwarancje podjęcia najlepszej decyzji!

Posiadanie auta to przywilej, który powoduje, że codzienne funkcjonowanie może stać się przyjemne i bezproblemowe. Każdy człowiek musi przemieszczać się do pracy, do szkoły bądź na zakupy. W takich przypadkach korzystanie z komunikacji miejskiej nie jest rozwiązaniem zbyt efektywnym. Wiąże się z ryzykiem tłoku oraz spóźnień co negatywnie wpływa na komfort oraz wygodę. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest wyposażenie się w auto. Konieczne jest jednak wówczas pokrycie wysokiego kosztu jednostkowego. Nie każdy człowiek posiada wystarczające fundusze. Nie chcąc rezygnować z ogromu korzyści można zdecydować się na inne rozwiązanie takie jak używane samochody w leasing. Jest to oferta umożliwiające swobodne użytkowanie produktu z zastrzeżeniem, że nie trzeba dokonywać jego zakupu. Element znajduje się we flocie instytucji finansowej, która wypożycza go na okres trwania zobowiązania. Osoby zainteresowane zawarciem umowy musza dokonać opłaty początkowej, która jest skorelowana z wartością pojazdu, a następnie regularnie opłacać raty leasingowe. Wszystkie te czynniki ustalane są w sposób indywidualny w oparciu o posiadane możliwości oraz oczekiwania. Z leasingu samochodów używanych często korzystają firmy, które chcą w ten sposób zachować płynność finansową i sfinansować środek trwały. Od niedawna jest to rozwiązanie, z którego swobodnie mogą korzystać także klienci indywidualni.

Obszerna ilość propozycji oraz ich różnorodność powoduje, że ciężko podjąć decyzje. Ludzie nie zawsze dysponują odpowiednią wiedzą oraz rozeznaniem w tej dziedzinie. W takich przypadkach dbając o uzyskanie korzystnych warunków warto skorzystać z umiejętności oraz doświadczenia profesjonalistów. Przedsiębiorstwem świadczącym najwyższej jakości usługi w tym temacie jest CLS. Wieloletnia obecność na rynku, a także owocna współpraca z wieloma instytucjami pozwala dobierać oferty adekwatne do indywidualnych kryteriów oraz wymagań. Zaletą wyróżniającą firmę na tle konkurentów jest posiadanie strony internetowej podzielonej w sposób intuicyjny na kategorie, co znacznie ułatwia szybkie odnalezienie interesującego produktu.