Wybierając drewniany karnisz, wiele osób myśli, że ich wybór jest ograniczony, bardziej niż wybór metalowych karniszy i szyn.

Ale w ostatnich latach pojawiło się wiele wzorów karniszy drewnianych, zyskując coraz większą popularność wśród klientów. Obecnie na rynku dostępne są różnorodne karnisze drewniane w wielu różnych stylach, kolorach i średnicach, aby dopasować się do wszystkich potrzeb i sytuacji. Wybór odpowiedniego drewnianego karnisza do pomieszczenia może być trudną sprawą, zwłaszcza gdy próbujesz kupić karnisze, który nie tylko są funkcjonalne, ale także będą dobrze wyglądały.

Dostępne są w sprzedaży różnorodne karnisze drewniane

Jakie opcje kolorystyczne karniszy drewnianych są dostępne

Obecnie istnieje wiele różnych kolorów i wykończeń drewnianych karniszy. W przeszłości karnisze drewniane były dostępne tylko w kilku odcieniach naturalnego drewna i kojarzyły się głównie z tradycyjnymi domami lub wiejskimi wnętrzami. Ale mnogość dostępnych obecnie kolorów i wykończeń oznacza, że już tak nie jest, a dobrze dobrany drewniany karnisz może równie dobrze uzupełnić wystrój domu nowoczesnego, jak metalowe karnisze. Ponadto drewniane karnisze, ze względu na swój materiał, mogą nadać wystrojowi wnętrza fakturę oraz odrobinę ciepła i luksusu w sposób, w jaki metalowy karnisz by tego nie zapewnił.

Drewniane karnisze są dostępne w korzystnych cenach, a większość jest dostępna z magazynu i może być szybko dostarczona do klienta. Jeśli chodzi o opcje kolorystyczne, dostępne są odcienie karniszy drewnianych takie jak biały, brąz, mahoń, wenge, sosna, dąb, jasny dąb, wiśnia, buk, olcha, Wybór drewnianych karniszy ma również dopasowane akcesoria, takie jak ograniczniki ozdobne, wsporniki, kółka z żabkami, które pomogą ci idealnie wykończyć i stylizować okno.

Karnisze drewniane dostępne są w różnych długościach i średnicach, w zależności od dostępnej przestrzeni i różnej wagi wieszanych zasłon i firan. Możemy również wybrać karnisze pojedyncze lub podwójne, w zależności od wybranych osłon okiennych. W sklepie na stronie sklep.karpol.pl/produkty/kategoria/karnisze-drewniane znajdziemy szeroką gamę karniszy drewnianych o średnicach 16, 19, 25 i 28mm, o długości od 120 cm aż do 400 cm. Drewniany karnisz o większej średnicy może być również bardziej obciążony, dlatego jest doskonałym wyborem, jeśli wieszasz ciężkie tkaniny zasłonowe, takie jak na przykład tkanina szenilowa, aksamit.