Chociaż agenci nieruchomości są pomocni, nie informują o niektórych ważniejszych aspektach zakupu domu.

Dlatego od Ciebie zależy, czy uzyskasz te informacje z innych zasobów. Poniższy artykuł jest jednym z takich zasobów, stworzonym, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedni dom dla Ciebie i Twojej rodziny.Aby znaleźć dobrze utrzymaną nieruchomość, spróbuj poszukać domu jesienią. Będziesz mógł zobaczyć problemy, które mogły nie pojawić się w innych porach roku. Na przykład zwróć szczególną uwagę na rynny; jeśli są pełne liści, oznacza to, że sprzedawca nie zadbał o nie w należyty sposób. Może to prowadzić do pytania, co jeszcze w rezydencji nie zostało utrzymane.Jeśli zastanawiasz się nad kupnem domu na określonym obszarze, pomyśl o przyszłych perspektywach rozwoju tego obszaru. Po drugiej stronie ulicy od domu, który rozważasz, może znajdować się trawiasta łąka, ale za pięć lat może to być mini centrum handlowe. Postaraj się wybrać dom, w którym będziesz mieć pewność co do otoczenia przez długie lata.Zrób wiele informacji na temat okolicy, w której rozważasz zakup, zanim dokonasz zakupu nowego domu. Spójrz na wskaźnik przestępczości, system szkolny i stowarzyszenie właścicieli domów. Kupujesz się w tej społeczności i decydowanie, że nie pasujesz później, może być stresujące i kosztowne.Zaplanuj opłacenie ubezpieczenia prywatnego kredytu hipotecznego, jeśli zaliczka na nowy dom jest mniejsza niż dwadzieścia procent. Koszt ubezpieczenia będzie się różnić w zależności od osoby i lokalizacji, ale średnia wynosi od 50 do 80 USD miesięcznie. Pomoc dla nowego nabywcy domu — sprawdź te wskazówki!

Możesz być zobowiązany do zapłaty tej kwoty, dopóki kapitał własny w Twoim domu nie osiągnie progu dwudziestu procent.Kominki należy wziąć pod uwagę przy wyborze nowego domu.

Mogą służyć jako centralny punkt w rodzinie lub salonie, a także mogą zwiększać wartość handlową domu. Kominki opalane drewnem lub olejem mogą zaoszczędzić pieniądze, zapewniając ciepło podczas zimnych miesięcy, jako realna alternatywa dla elektrycznych urządzeń grzewczych.Aby być bezpiecznym przy kolejnym zakupie nieruchomości, powinieneś znaleźć najlepszego inspektora domu w okolicy. Podczas rozmowy z inspektorem domu poproś o referencje do ostatnich klientów. Inspektor domu powinien być gotów dostarczyć kilka referencji. Ten inspektor może znaleźć problemy z domem, których naprawa wymaga tysięcy dolarów, więc nie jest to obszar, w którym można oszczędzić pieniądze.Zanim zaczniesz szukać domu do kupienia, dowiedz się, na co Cię stać. Istnieje wiele kalkulatorów przystępności cenowej online, które uwzględniają różne czynniki, ale nadal stanowią one jedynie wskazówki. Możesz chcieć wydać trochę mniej na spłatę domu, aby mieć pewność, że jeden z małżonków może zostać w domu z dziećmi, lub możesz chcieć pójść trochę wyżej, aby uniknąć konieczności ponownej przeprowadzki za kilka lat.Jeśli od razu nie czujesz się dobrze z nieruchomością i masz więcej niż kilka zastrzeżeń do nieruchomości, najlepiej poszukać gdzie indziej. Nikt nie chce kupować domu, a potem mieć wyrzuty sumienia kupującego. To byłaby całkowita strata czasu i pieniędzy.Podsumowując, możesz nie znać pewnych ważnych aspektów zakupu domu, ponieważ nie zostałeś poinformowany przez agenta nieruchomości. Powyższy artykuł dostarczył cennych informacji, które pomogą odpowiedzieć na niektóre ważne pytania dotyczące procesu zakupu domu. Używać go mądrze!