Nie musisz już chować zębów.

Twoje żółte lub przebarwione zęby nie muszą już być dla Ciebie kłopotliwe. Dostępnych jest wiele rozwiązań, które pomogą Ci uzyskać bielsze zęby. Uzyskanie perłowo białego uśmiechu można osiągnąć za pomocą profesjonalnych zabiegów, a nawet w domu, dzięki czemu uzyskasz wygląd, o jakim zawsze marzyłeś.Pamiętaj, aby myć zęby co najmniej dwa razy dziennie. Regularne szczotkowanie pomaga zapobiegać gromadzeniu się płytki nazębnej, ponieważ może to skutkować trwałym przebarwieniem zębów. Gdy się nagromadzi, trudno go usunąć bez pomocy dentysty, dlatego lepiej jest w pierwszej kolejności uniknąć problemu.Zwiększ ilość pokarmów w diecie, które czyszczą zęby. Należą do nich owoce i warzywa bogate w błonnik, takie jak marchew, jabłka, seler i kalafior. Działają one na wybielanie zębów poprzez szorowanie płytki nazębnej podczas jedzenia. Powodują również, że usta wytwarzają więcej śliny, co powoduje zdrowsze szkliwo i bielsze zęby.Wypłucz usta po wypiciu kawy lub herbaty. Oba są dobrze znane z przebarwiania zębów. Aby uzyskać lepsze wyniki, spróbuj całkowicie wyeliminować go z diety. To samo dotyczy sody i wina; mogą zabarwić zęby tak samo, jeśli nie bardziej, jak kawa i herbata.Mycie zębów po każdym posiłku to świetny sposób, aby chronić je przed plamami. Dużo jedzenia i napojów może przebarwić zęby, jeśli zostanie zbyt długo pozostawione, więc natychmiastowe szczotkowanie może temu zapobiec. Kawa jest szczególnie godnym uwagi winowajcą w dziale barwienia.Picie przez słomkę pomoże Ci dłużej zachować bielsze zęby. Skróci to czas, w którym napój musi osadzać się na zębach i powodować plamy. Słomka przeniesie napój przez zęby i bliżej gardła, zapobiegając dostaniu się go do zębów.Spożywanie wystarczającej ilości wody jest ważne dla bielszych zębów. Może to pomóc w spłukaniu chemikaliów powodujących plamy. Uzyskaj promienny uśmiech, o jakim marzyłeś

Trzymaj trochę wody i pij podczas jedzenia i po zakończeniu.Substancje chemiczne używane do wybielania zębów mogą powodować podrażnienie dziąseł i innych tkanek miękkich w jamie ustnej.

Te żrące chemikalia mogą sprawić, że twoje usta poczują się jak w całym świecie bólu. Upewnij się, że rozmawiasz z lekarzem o wszelkich problemach, których doświadczasz.Użyj pasków wybielających. W zależności od tego, jak bardzo twoje zęby są przebarwione, zwykle nie działają od razu. Z biegiem czasu zauważysz bielsze zęby. Powinieneś używać tych pasków regularnie, ale nie za dużo. Te paski są łatwe i wygodne w użyciu i uniemożliwiają wizytę u dentysty.Spróbuj umyć zęby sokiem truskawkowym, aby poprawić biel. Sok truskawkowy ma dużo kwasu i zmiękczy szkliwo, co pozwala usunąć przebarwienia. Nie kosztuje to dużo pieniędzy i zapewni piękny uśmiech.Nie używaj produktu przeznaczonego do wybielania zębów przed rozmową z dentystą. Nie rozpoczynaj wybielania zębów po sprawdzeniu ubytków lub jakichkolwiek innych problemów.Aby wybielić zęby, możesz kupić paski wybielające w dowolnej aptece. Te paski są nie tylko niedrogie, ale podobno pomagają wybielić zęby o 2 lub 3 odcienie. Upewnij się, że te paski wybielające zawierają 4% roztwór nadtlenku, aby uzyskać najskuteczniejsze rezultaty.Dzięki dostępnym obecnie opcjom wybielania zębów nikt nie musi żyć z przebarwionymi, przebarwionymi lub żółtymi zębami, jeśli nie chce. Istnieją domowe zestawy, pasty do zębów ze specjalnymi formułami wybielającymi lub profesjonalne zabiegi, które przynoszą efekty. Dają one rezultaty w krótkim czasie i są opłacalne.