Firmy budowlane często korzystają z różnych kontenerów socjalnych, które mogą posłużyć zakwaterowaniu pracowników na miejscu budowy.

Jest to dobre rozwiązanie w przypadku kiedy prowadzimy pracę w miejscu odległym od siedziby, dojeżdżanie na miejsce byłoby nieopłacalne. Kontenery tego typu obecnie są bardzo nowoczesnymi rozwiązaniami, mogą posiadać ocieplenie, zatem będą to obiekty całoroczne, będą także wyposażone w różne udogodnienia, może być to przykładowo aneks kuchenny ze zlewem, kuchenką, sanitariaty, prysznic, a także w bojler, dzięki czemu mamy ciepłą wodę.

Kontenery socjalne z płyty warstwowej

Kontenery pracownicze i punty handlowo-usługowe

Dostępne są także pawilony, które możemy ze sobą łączyć, przykładowo wykorzystywać moduły mieszkalne, moduły które możemy wykorzystać jako garaż czy też magazyn. Wiele pawilonów pełni także funkcję biurowo-handlową, mogą być to bardzo estetyczne pawilony, kolorystycznie nawiązujące do danej firmy. Ich dużą zaletą jest możliwość umiejscowienia na małej działce, w przypadku centrum miasta wynajęcie działki będzie dość drogie, dlatego mały obiekt, który nie wymaga pozwolenia na budowę, sprawdzi się doskonale. Pawilon możemy wykorzystać jako punkt sprzedażowy lub też usługowy, może być to pawilon należący do firmy telekomunikacyjnej, mogą być to także tymczasowe biura otwierane w okresie letnim, czy też w zależności od zainteresowania w największych okresach sprzedażowych dla danej firmy.

Pawilony tego rodzaju doskonale sprawdzają się także jako punkty gastronomiczne, mogą być to przykładowo obiekty, które w okresie letnim sprzedają lody, może być to także pawilon oferujący hot-dogi czy też zapiekanki. Często pawilony tego typu możemy zobaczyć w miastach turystycznych, nad morzem czy też w górach. Kontenery mogą posiadać różną wielkość, wyposażenie, możemy wyposażyć je w instalację elektryczną, gazową, dzięki czemu będzie to w pełni wyposażony obiekt gastronomiczny.

Firmy, które poszukują kontenerów pracowniczych, mogą do wejść na stronę https://epawilony.pl/kontenery-pracownicze, znajdą tam wiele ciekawych pomysłów na kontener, w którym umieszczą pracowników. Są to bardzo uniwersalne rozwiązania, które możemy dowolnie konfigurować, wybrać ilość okien, umiejscowienie drzwi, rodzaj przeszklenia czy też kolorystykę. Są to pawilony ocieplane, posiadają możliwość ogrzewania oraz zastosowania wielu wygód.