Te osoby, które jadą do UK i mają pomysł na własny biznes wybiera samozatrudnienie. To oznacza, że można będzie spróbować się samodzielnie i wtedy wiemy czy nam się to opłaca czy nie. Pierwsze kilka miesięcy możemy testować swoją firmę, co oznacza, że nie płacimy wtedy składek i podatków.

Zapisujemy nasze zarobki i na koniec zgłaszamy się do urzędu skarbowego, który na podstawie tych danych zaliczy nas do konkretnej stawki podatkowej. Jeśli nie wiemy jak przez to przejść albo boimy się, że można w łatwy sposób popełnić tutaj błąd to nie pozostaje nam nic innego jak skorzystać z pomocy księgowych w UK. Oni wiedzą jak pomagać przy prowadzeniu takiej firmy i nam na pewno pomogą. Nie ma dla nich żadnego problemu żeby zrobili nam plan finansowy albo zarejestrowali firmę. Warto wybierać kogoś, kto jest obeznany bardzo dobrze w tym temacie, bo dzięki temu skupiamy się na klientach, a nie na księgowości w firmie.

Mała firma w Wielkiej Brytanii

Kontaktując się z księgowymi dowiemy się, jakie ma zalety taka firma, a jakie wady. Z zalet na pewno wymienimy bardzo niskie stawki na składki i to zachęca wielu naszych rodaków do wybrania właśnie takiej formy prowadzenia działalności. Wadą jest to, że za jakiekolwiek uchybienia płacimy całym swoim majątkiem. W przypadku spółki jest to tylko kapitał. To, dlatego trzeba będzie zastanowić się, co dla nas jest lepszym rozwiązaniem i to wybrać. Na pewno jednoosobowa firma to mniej księgowości i mniej problemów, dlatego wielu z nas się na to rozwianiem zdecyduje. Najważniejsze jest to żeby nam się udało, a pomysł to już większość sukcesu i na tym trzeba będzie się kupić. Pomocną firmę księgową znajdziemy na stronie https://cblfinance.co.uk/kontakt/. To polscy księgowi, dlatego bardzo dobrze się znają na prawie finansowym i podatkowym. Można im powierzyć nawet te bardzo trudne zadania, bo oni ze wszystkim sobie poradzą. Są w tym najlepsi i my na pewno na tym skorzystamy. Wystarczy jeden telefon i już jesteśmy umówieni na spotkanie z naszym nowym księgowym.